Berserks. Kenpuu Denki Berserk

1997.-98. gada anime seriāls, režisors Naohito Takahasi

Šī ir fantāzija ar savu pārsteidzoši aizraujošo atmosfēru, kas spēj daudziem skatītājiem palaist aukstumu pa vēnām. Tātad ar savu rokaspuišu-dēmonu palīdzību, iznīcinot visu savā ceļā, tronī iesēžas jauns karalis. Sākas drūmi laiki. Taču, kas tas ir par karali, ja viņam nav ienaidnieku? Tāpēc kādā reizē pilsētā ierodas ceļinieks, kas spiež vietējos iedzīvotājus drebēt no šausmām, kad viņi ierauga viņa zobenu. Viņš liesmo naiad un dusmās, bet viņa izmēri spiež domāt, cik gan viņš ir stiprs, ja stiepj sev līdzi tādu smagumu. Neviens nezina, kāpēc cilvēks, kurš atgādina bruņinieku, ir ienācis pilsētā, izņemot viņu pašu un jauno karali.

http://seasonvar.ru/serial-7093-Berserk.html

Otrā sezona, 2016. gads, režisors - tas pats.

Kā parasti, karaļa kronis izsauc visos pretendentos milzīgas nesaskaņas un asiņainu cīņu par varu. Kārtējais valdnieks iegūst troni pēc nodevību, melu un apmānu virknes. Ap viņu arī padotie cenšas vīt sazvērestības, darot visu iespējamo, lai valdniekam sagādātu sāpes, nelaimi un radītu milzīgas problēmas. Taču arī pats valdnieks ir tāds vēl nelietis, kurš pieņem šausmīgus likumus un tur savā kalpībā vairākus dēmonus-pakalpiņus. Pēc viņu galvām ierodas noslēpumains, melns zobenvīrs, kuru klāj skaistas, spīdošas bruņas. Ar savu milzīgo zobenu viņš vēlas iznīcināt dēmonu valdīšanas laikmetu šajā apvidū.

http://seasonvar.ru/serial-13842-Berserk-2-season.html

Trešā sezona, 2017. gads, režisors - tas pats.

Karalistē ir noticis kārtējais valsts apvērsums. Pie varas nāk cilvēks, kurš ir slavens ar savu asinskāri un asinsizliešanas mīlestību. Katru dienu dēmoni izlido uz visām valsts malām, lai pakļautu sev nelaimīgos cilvēkus. Liekas, ka vietējie jau neieredz savu karali, kurš vienmēr ir gribējis tikai varu un milzīgu naudu! Taču negaidot vienā no pilsētām parādās noslēpumains, melns karavīrs ar milzīgu zobenu, kurš ienīst valdību un dēmonus, kas pakļaujas karalim. Kas gan būs tālāk? Vai tiešām sāksies jauna, nevienlīdzīga cīņa?

http://seasonvar.ru/serial-15616-Berserk-3-season.html

P.S. 2012. gadā ir iznākusi arī filma.

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/33/Kenpuu_Denki_Berserk

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Berserk_(1997_TV_series)_episodes

1. sezonas epizožu saraksts.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Berserk_(1997_TV_series)_episodes

16. un 17. gada sezonu epizodes.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Berserk_(2016_TV_series)_episodes

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt0318871/

Anime enciklopēdijas lapa.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=328

Par anime.

http://www.world-art.ru/animation/animation.php?id=3

Apraksts.

http://www.theanimereview.com/reviews/berserk.html

Par anime un mangas "Troņu spēlēm".

https://www.syfy.com/syfywire/berserk-a-beginners-guide-to-the-game-of-thrones-of-anime-and-manga