Bernards Hennens. Elfu uguns

Rakstnieks dzimis 1966. gadā. Bernards Hennens ir filologs-ģermānists, arheologs un vēsturnieks ar augstāko izglītību. Vēl mācību laikā viņš ir strādājis kā žurnālists dažādās avīzēs un radiožurnālos

1994. gadā kopā ar Volfgangu Holbeinu [ viens no sekmīgākajiem vācu autoriem vispār: https://de.wikipedia.org/wiki/Wolfgang_Hohlbein] viņš izdeva savu pirmo romānu (DAS JAHR DES GREIFEN), un tajā pašā gadā tika nominēts prēmijai par labāko vācu romānu fantāzijas žanrā. Pašreiz Bernards Hennens ir sarakstījis apmēram 25 vēsturiskus un fantastiskus romānus, kā arī daudzus stāstus.

1999. gadā izdotais vēsturiskais romāns «Die Könige der ersten Nacht» kļuva par viņa pirmo grāmatu cietos vākos, tai nākamos divos gados sekoja vēl divas. Grāmatu «Die Könige der ersten Nacht» atbalstīja Kultūras mantojuma vairošanas stipendija.

Blakus rakstniecībai Bernards Hennens arī izstrādā scenārijus datorspēlēm, veidojis spēļu moduli lomu spēlei sērijā «Das Schwarze Auge» («Melnā acs»).

Bernards Hennens ir precējies, viņam ir meita un dēls; no 2000. gada viņš dzīvo savā dzimtajā pilsētā Krēfeldē.

Balvas:

Balva ZauberZeit 1992. gadā par grāmatu «Insel im Nebel».

Uzvarētājs nominācijā «Labākais vācu piedzīvojumu romāns» (avīzes “ZauberZeit” lasītāju balva, kas veltīta fantastikas literatūrai).

DASA (Deutsche Abenteuer Spiele Auszeichnung) balva 1991. par grāmatām:

«Folge dem Drachenhal»s (1. vieta)

«Auf der Spur des Wolfes» (2. vieta)

Uzvarētājs nominācijā «Labākais vācu autors piedzīvojumu lomu spēlei»

(Lasītāju balva, kas veltīta fantastikas literatūrai, „Spielwelt“ un „Wunderwelten“).

DASA balva 1994. Gadā par grāmatu: «Das Jahr des Greifen - Der Sturm», kopā ar Volfgangu Holbeinu.

Uzvarētājs nominācijā „Labākais vācu romāns fantāzijas žanrā” - Sieger in der Kategorie Beliebtester deutscher Fantasy-Roman (fantastikas literatūrai veltītās avīzes „Wunderwelten“ lasītāju balva).

Visas balvas Hesenes spēļu gadatirgū.

1999. gadā pēc Ziemeļreinas-Vestfālenes zemes galvas (landtāga vadītājas) Ingeborgas Fribes un Naudas fondu pārvaldes priekšnieka Karlhainca Benteles rekomendācijas autoram piešķīra gada stipendiju par kultūras vērtību popularizēšanu, rakstot vēsturisko romānu «DIE KÖNIGE DER ERSTEN NACHT».

Vācu fantāzijas autors atgriežas elfu pasaulē!

Pateicoties saviem elpu aizraujošajiem romāniem par noslēpumaino elfu tautu, Bernhards Hennens ir radījis sāgu, kas jau tiek uzskatīta par fantāzijas klasiku. Tā ir pasaule, ko pilda burvestības un maģija, un varoņi, kas turpina dzīvot lasītāju sirdīs. Grāmatā “Elfu zobens” bestselleru autors atkal atgriežas pie mītiskās elfu pasaules tēmas un apgaismo lielus noslēpumus: tas ir stāsts par Fjordlandes karalienes Gišildas likteni, kura ir pēdējo pasaules brīvo tautu cerība. Tas ir arī stāsts par Luku, varena ordeņa bruņinieku, elfu nāvīgāko ienaidnieku. Bērnībā viņi ar karalieni bija nešķirami, taču tagad atrodas barikāžu pretējās pusēs. Un kauja par pasauli jau sen ir sākusies…

Bernarda Hennena elfu romāni pieder pie labākajiem darbiem, kas jebkad ir sarakstīti fantāzijas žanrā.  «Wolfgang Hohlbein» Bernards Hennens attēlo krāšņu un aizraujošu pasaules ainu, kurā lasītājs iegremdēsies ar prieku.

http://loveread.ec/biography-author.php?author=Bernhard-Hennen

Vēl biogrāfija.

https://www.livelib.ru/author/308329-bernhard-hennen

Mājaslapa.

http://www.bernhardhennen.de/