Bentlijs Litls. Mantojums

Apraksts par autoru un viņa daiļradi

https://knijky.ru/authors/bentli-littl

Mantojums

His Father's Son

Stīvs Najs nekad nav bijis tuvs saviem vecākiem, taču senie ģimenes noslēpumi viņu vajā tagadnē. Kāpēc viņu ģimene tik bieži pārcēlās no vietas uz vietu? Kāpēc tēvs mēģināja nogalināt savu māti? Vai tiešām tēvs ir traks un viņa pirms nāves teiktie vārdi psihiatriskajā slimnīcā ir iekaisušas apziņas radīti? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem Stīvs mēģina rast atbildes, ienirstot ārprāta bezdibenī un brīvprātīgi atbrīvojot personiskos dēmonus.

"Ābols no ābelītes ..."

https://fantlab.ru/work278571

Lasīt!

https://knijky.ru/books/nasledie-1

Universitāte

The Night School

Ļaunums ir apmeties mierīgā universitātes pilsētiņā, un par normu ir kļuvušas sadistiskas orģijas, nežēlīgas slepkavības un melnās mesas. Bet pat tas vēl nav viss, asiņaina murga tīkls, kas neatgriezeniski noslēdzas ap universitāti, jo plānāka kļūst šķautne, kas atdala reālo pasauli no nereālās. Un tad elles vārti tiek atvērti un no mūžīgās tumsas iziet šausmu radības viesnīcās, auditorijās un bibliotēkās, atnesot nāvi visām dzīvajām lietām ...

https://fantlab.ru/work48215

Svešinieki

The Disappearance

Pārgalvīgu svētku laikā slavenajā tuksneša festivālā "Burning Man" Gerijam pazuda meitene. It kā viņas nekad nebūtu bijis: visi profili sociālajos tīklos un visi oficiālie ieraksti pazuda, vecāku māja ir pilnīgi tukša. Vienīgais pavediens ir dīvaini artefakti – tīstokļi ar lūgšanām, lai pasargātu no kaut kādiem Svešiniekiem. Kad nezināmi cilvēki nolaupa puisi, kuru pārsteidza tīstokļii, viņš nolemj, ka tieši Svešinieki ir atnākuši pie viņa. Bet viņam jāizdara briesmīgs atklājums: Svešinieks ir viņš pats ...

https://fantlab.ru/work278572

Par autoru

Bentlijs Litls (Bentley Little) - amerikāņu rakstnieks, kurš darbojas mistikas un šausmu žanrā.

Litla seja ir diezgan "svaiga", tā teikt, nav daudz pazīstama ar šausmu literatūru. Autors iekļuva literāro šausmu meistaru kohortā ar atzinību guvušo “Atklāsmi” - romānu, kas kļuva par atklāsmi pat daudz redzējušajam Stīvenam Kingam, kurš Litlu nosauca par vēju, kas pacēla žanru jaunos augstumos. Ar sacīto ir grūti strīdēties. Šausmas, kas satricināja Randalas pilsētu, grāmatas lasītāja priekšā parādās vienā no iespaidīgākajiem skatiem - mirušiem bērniem, kas augšāmcēlušies no nāves tumsas.

Kritiķu iecienīts, kolekcionējot balvas par viņa debijas darbu (ieskaitot Brema Stokera balvu, kuru Roberts R. Makammons un Stīvens Kings savā laikā bija ieguvuši), Mazais neapstājās un turpināja sēt baiļu sēklas lasītāja dvēselēs ar izciliem stāstiem. "Universitātē" izglītības iestāde kļūst par pastāvīgo ļaunumu, pret kuru cīnās vairāki skolotāji un studenti; negaidīti Bobs Džounss ienāk “Neredzamā” pasaulē, paņemot nazi un izdarīdams asiņainu noziegumu; Elles dēmoni dzīvo mājā, barojoties no tā iedzīvotāju bailēm.

Lasot Bentliju Mazo, jūs saprotat viņa grāmatu panākumus. Vienkāršība un cilvēcība - tā ir viņa stāstu galvenā tēma. Tiekoties ar autora iedvesmotiem neizskaidrojamiem, briesmīgiem atgadījumiem, tomēr cilvēks vienmēr domā, cieš, zaudē savu dārgo un tomēr beigāsiznāk uzvarētājs. Kā izskaidrot šādu "parādību"? Jā, ļoti vienkārši. Pats Bentley Little ir atbilde.

Dzimis nabadzīgā ģimenē 1960. gadā, Litls pilnībā nobaudīja vienkāršu darba cilvēka dzīvi. Izglītojies Kalifornijas universitātē, viņš asināja savu literāro varēšanu pēc daudzu profesiju izmēģināšanas: logu mazgātājs, rodeo dalībnieks, ceļojošs pārdevējs, fotogrāfs, reportieris un visbeidzot, rakstnieks. Pēdējais kļuva par Bentlija Maza pamatprincipu, un viņš beidzot atrada savu aicinājumu. Tagad autors priecē savus fanus ar jaunām grāmatām, strādājot Kalifornijā, kur viņš dzīvo kopā ar sievu.

https://fantlab.ru/autor958

Bentlijs litls ir dzimis Arizonā. Viņam ir maģistra grāds angļu valodā un salīdzinošā literatūra no Kalifornijas Valsts universitātes. Pašlaik viņš kopā ar sievu un dēlu dzīvo Fullertonā, Kalifornijā. Viņš arī raksta ar pseidonīmu “Phillip Emmons”.

https://www.fantasticfiction.com/l/bentley-little/

5 labākās Litla grāmatas.

https://www.youtube.com/watch?v=nfZe9yXNqCU