Bas-ket-bols. Ro-Kyu-Bu

Sporta anime par to, kā pamatskolā tiek izveidota meiteņu basketbola komanda. nav fantastika, taču interesants anime par aizrautību. 2011. gads. Alternatīvs nosaukums "Basketbola klubs". Režisors Keizo Kusakava (Keizou Kusakawa).

Subaru Hasegava jau sen ir slavens, kā ļoti talantīgs basketbolists un ļoti perspektīvs sportists. No ārzmju jauniešu līgu sadarbības piedāvājumiem nevar ne atkauties, taču jaunais cilvēks ir nolēmis veidot savu karjeru tikai paša mājās un atkāpties no sava lēmuma nedomā. Lai iestātos un iegūtu sporta stipendiju viņš izvēlas slaveno Nanasiro skolu. Taču skolā notiek skandāls saistībā ar audzēkni un treneri. Lai izvairītos no skaļā skandāla un sabiedrības rezonanses, tiek nolemts uz laiku slēgt skolu.

Subaru ir izmisumā, taču viņa tantei ir negaidīts piedāvājums. Meiteņu sākumskolā atbrīvojas nelielas basketbola komandas trenera vieta, Subaru ir ideāli piemērots tai. Tā nu ieradies Keisinas akadēmijā, treneris-iesācējs iepazīstas ar savu komandu – piecām simpātiskām meitenēm no sestās klases, kuras tūlīt cenšas pierādīt, ka viņas ir pavisam pieaugušas, tā samulsinot galveno varoni. Tikai noskatoties seriālu līdz beigām, var pilnā mērā iegrimt sporta pasaulē, kur dalībniekus gaida daudzi aizraujoši piedzīvojumi.

http://seasonvar.ru/serial-5480-Bas-ket-bol.html

Ro-Kyu-Bu! SS

2. sezona. 2013. gads. Režisors Sinsuke Janagi (Tetsuya Yanagisawa - tā Vikipēdijā). Fanu lapā režisors Kusakawa, Keizou.

Superbasketbolists Subaru Hasegava ir vislabākais spēlētājs, kurš iekarojis daudzas basketbola virsotnes, ieguvis daudzas balvas. Viņam ir atvērtas daudzu pazīstamu basketbola klubu durvis. Taču Subaru izvēlas Nanasiro skolu. Taču skolas sienās notiek kāds kāzuss, vienam spēlētājam izrādās mīlas romāns ar trenera mazgadīgo meitu. Skola aptur savu darbību, kamēr nenorims troksnis par šo gadījumu. Subaru ir visai apbēdināts. Taču nejauši viņa tante uzzina, ka vienai no sporta skolām ir vajadzīgs basketbola treneris. Taču tā ir sieviešu basketbola komanda, bet Subaru ne visai vēlas trenēt meitenes. Tomēr nolemj uz laiku pamēģināt šo darbu un piekrīt ieņemt trenera vietu.

Viņu sagaida jautru meiteņu „sešinieks”. No tām tagad Subaru vajadzēs izaudzēt „čempiones”. Un viņas piespiedīs savu jauno treneri aizturēties savā komandā uz ilgu laiku...

http://seasonvar.ru/serial-10190-Bas-ket-bol-2-season.html

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ro-Kyu-Bu!

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/manga/24600/Ro-Kyu-Bu

https://myanimelist.net/anime/16051/Ro-Kyu-Bu_SS

Prikvels OVA, 1. epizode.

Ro-Kyu-Bu!: Tomoka no Ichigo Sundae

https://myanimelist.net/anime/15807/Ro-Kyu-Bu__Tomoka_no_Ichigo_Sundae

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=12864

Viki lapa.

https://ro-kyu-bu.fandom.com/wiki/Ro-Kyu-Bu_Wiki

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2074166/