Bailīgais velosipēdists. Yowamushi Pedal

2013. gada, nefantastisks, bet savā ziņā visai aizraujošs, garš seriāls par velosportu. Pašpārliecinātiem puišiem un meitenēm labāk neskatīties, jo galvenais varonis sākumā ir tipisks "omēga". Režisors Osamu Nabesima. Otrā sezona - 2014. Yowamushi Pedal Grande Road. 2017. gadā - jauns turrpinājums: Yowamushi Pedal New Generation. Pavisam kopā 87 epizodes. Taču viss turpinās: Yowamushi Pedal Glory Line, 2018. gads, vēl 25 epizodes.

Japāņu skolēns Sakamiti Onoda nācās vecākā klasē. Viņam nav draugu, iespējams tāpēc, ka viņš ir vientuļnieks, vienaudži nesaprot viņa aizraušanos un necenšas viņam pievienoties. Sakamiti var tikai sapņot par to, ka kādreiz viņam parādīsies īsti draugi, ar kuriem viņš varēs pārspriest anime, datorspēles un visādas, citādas svarīgas lietas.

Viņa centieni, izveidot anime klubu, izgāžas, neviens viņam nepievienojas, taču tas nesalauž puisi. Viņš joprojām meklē domubiedrus un domā, kā varētu izveidot savu klubu. Kā zināms, tur jābūt vismaz 5 biedriem.

Sapņojot par klubu, Sakamiti nepievērš uzmanību citiem saviem talantiem. Viņš varētu kļūt izcils sportists. Pa pilsētu viņš pārvietojas ar velosipēdu un ir sasniedzis jūtamu meistarību, vadot šo transporta līdzekli. Viņš rehulāri veic kādus 45 kilometrus, kad brauc uz anime un mangas veikalu, lai pirktu mīļākos jaunpievedumus. Viņam ir vecs, ne sporta velosipēds, taču profesionāļi ievēro, ka ar šādu velosipēdu, kas ir gandrīz 20 kg smagāks par sacīkšu velosipēdu, puisis kā līdzīgs spēj sacensties ar sportistiem.

http://seasonvar.ru/serial-8553-Truslivyj_velosipedist.html

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Yowamushi_Pedal

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/18179/Yowamushi_Pedal

Viki lapa.

https://yowamushipedal.fandom.com/wiki/Yowamushi_Pedal_Wiki

Sportistu sadarbība.

https://www.moshimoshi-nippon.jp/247111

Kino lapa sākuma seriālam.

https://www.imdb.com/title/tt2942228/

Galvenā varoņa sākotnēji mīļākā izpildītāja.

https://www.tamurayukari.com/