Atnācēji starp mums. Post Scriptum.

Fragments no Nika Redferna grāmatas "Piramīdas un Pentagons" 5. nodaļas. Iepriekšējo lasiet šeit.

Citplanētiešu šķirsts.

Ohaio dzimušais, bet Kalifornijas tuksnešu bargajam klimatam priekšroku devušais Džordžs Velingtons Van Tasels (George van Tassel) atklāj veselu rindu tikšanos ar citplanētiešiem, kas it kā sākās 1953. gada vasarā, viņa mājas tuvumā, Jukavelijā. VanTasela tikšanās detaļas ar citplanētiešiem minētā gada augustā tika aprakstītas kādreiz slepenā ziņojumā uz leģendārā FIB vadītāja Edgara Hūvera vārda 2954. gada 16. novembrī. Ziņojumā Hūveram tika teikts, ka agri no rīta, kad Van Tasels un viņa sieva atradās tuksnešainā apvidū Kalifornijas pilsētas Landersas tuvumā (šī teritorija ir pazīstama, pateicoties Milzu Akmenim – milzīgai, senai klintij), notika patiesi kaut kas sensacionāls.

 

 

Saskaņā ar FIB pierakstiem, Van Tasels saticies ar īstu citplanētieti drēbēs, kas ļoti atgādināja amerikāņu GKS lidotāja-iznīcinātāja formastērpu. Citplanētiešu radījums esot uzaicinājis šokēto Van Taselu veikt īsu lidojumu savā NLO, kas kā ziņots bija piezemējies pie lielās klints pirms dažām minūtēm. Van Tasels pastāstīja FIB īpašajiem aģentiem, kas viņu apmeklēja 1954. gadā, ka pārvietošanās līdzeklis atgādināja zvanu un tā diametrs bija vairāk nekā 30 pēdas. Izrādās, ka tas bija neparasts lidaparāts. Kas attiecas uz citplanētietiešiem, Van Tasels liecināja, ko viņi sarunājušies ar telepātijas palīdzību. Viņi sacīja viņam, ka ir atlidojuši uz Zemi, lai brīdinātu cilvēci par pieaugošo atomieroču skaitu superlielvalstu rokās, kas ir katastrofiski draudi nākošai dzīvei uz planētas. Taselu brīdināja, ja cilvēce neies pa citu ceļu, tad riskēs iznīcināt visu pasauli.

Citplanētiešu apmeklētāju gudro vārdu iedvesmots, Van Tasels devās tautā un sāka sludināt ārpus Zemes evanģēliju. Daudzi arī klausījās: sākot ar 1954. gadu Van Tasels rīkoja ikgadējas konferences Landersā par lidojošo šķīvīšu tēmu – uz 1950. gadu vidus popularitātes viļņa viņi savāca auditoriju, ko skaitīja ar piecciparu skaitļiem. Taču īstenībā FIB ieinteresēja Van Tasela paziņojumi, ka kristietība esot radusies no citplanētiešu – seno astronautu, kas vēlāk kļuva zināmi visā pasaulē – vizītēm, un viņa uzskati par mūsu labo draugu Noasu un noslēpumaino šķirstu.

1960. gada 17. aprīlī Van Tasels uzstājās ar garu runu Fipsa koncertzālē Denverā (Kolorado), kur viņu kā vieslektoru bija uzaicinājusi vietējā ufologu biedrība. Lai nodrošinātu lekcijai graujošus panākumus, biedrība pārpludināja Denveras radiostaciju ar reklāmu, kas pievērsa pilsētas FIB biroja uzmanību. Vēlāk FIB sūtīja savu īpašo aģentu uz lekciju, pēc kuras viņš atskaitē sīki izklāstīja Van Tasela runas saturu. Svarīgākie izvilkumi: “Programma sastāvēja no 45 minūšu garas filmas, kurā tika demonstrēti objektu attēli, kas tika nosaukti par lidojošiem šķīvīšiem, kā arī dažas intervijas ar cilvēkiem no dažādiem sabiedrības slāņiem, kas stāstīja par saviem NLO novērojumiem. Pēc filmas Džordžs Van Tasels nolasīja lekciju, kas drīzāk bija reliģiski-ekonomiska, nevis saistīta ar NLO tēmu”.

Tieši šis runas “reliģiski-ekonomiskais raksturs” spieda Edgaru Hūveru izrādīt interesi par to. “Īpašais, vietējais aģents garā atskaitē, kas bija sagatavota pēc divām dienām, ziņoja: ”Van Tasela lekcijas pamatdaļa tika veltīta Bībeles tekstu skaidrošanai no citplanētiešu vizīšu pozīcijām. Viņš runāja, ka pašā sākumā citplanētieši atlidoja uz Zemi un izvietoja tur dzīvniekus. Tie bija aizvēsturiski zvēri, kuriem ķermeņa temperatūra sasniedza 105 grādus [droši vien pēc Fārenheita – t.p.]; taču poli pārmainījās un tropiskais klimats pārvērtās ledus laikmetā un otrādi”.

Tālāk Van Tasels ziņoja, ka pēc ledus perioda citplanētieši izplatīja uz Zemes cita veida dzīvniekus – un dzīvība uz Zemes turpinājās; tieši šī citplanētiešu darbošanās veda pie leģendas par Noasa šķirstu radīšanu. Pēc tam Van Tasels paskaidroja, ka pēc tūkstošiem gadu, pēc mūsu planētas lielapjoma “jaunapdzīvošanas”, kad vispasaules plūdi, ko izsauca negaidīta planētas ass slīpuma maiņa, atnesa milzīga mēroga postu un sabrukumu, citplanētiešiem atkal nācās atgriezties, lai glābtu cilvēkus un dzīvniekus. Tā nu jau tā samudžinātajā stāstā par Noasa šķirstu pievienojās vēl viens slānis.

Attiecībā uz citiem Bībeles stāstiem Van Tasels pateica, ka tūlīt pēc pirmās, iepriekšminētās polu maiņas, svešinieki, kas ieradās no tālās pasaules, radīja uz Zemes tikai vīriešu koloniju ar nodomu atvest sievietes vēlāk, kā viņu teica, “ar kravas kuģi”. Kā atzīmēja FIB, Van Tasels sacīja, “ka Ādamam nebija sievas. Ādams nebija viens cilvēks, bet vesela vīriešu rase”. Tālāk, kā izriet no pašlaik atslepenotajiem FIB pierakstiem, “[Van Tasels] sacīja, ka šī rase pēc tam saradojās ar saprātīgiem, uz divām kājām staigājošiem dzīvniekiem, kas pārstāvēja Ievas rasi. Pēc tam, kad citplanētieši ieradās kravas kuģos, viņi ieraudzīja, kas bija noticis un nolēma nenolaisties; taču no šī laika Ādama rases izcelšanās dēļ viņi novēro Zemes cilvēkus”.

Šīs slepenās novērošanas daļa, kā centās pārliecināt Van Tasels (FIB precīzi pierakstīja viņa vārdus), bija tas, ka citplanētieši apmācīja cilvēku rasi noteiktiem noteikumiem un normām, lai kontrolētu cilvēkus un manipulētu ar viņiem. Šie noteikumi un normas bija tie paši leģendārie baušļi, kurus Dievs Tas Kungs iedeva Mozum Sīnaja kalnā. Van Tasels pārliecināja, ka desmit baušļiem nav nekā kopēja ar Dievu To Kungu, kristietību vai tamlīdzīgi. Viņš uzstāja, ka baušļi īstenībā bija “citplanētiešu likumi”. Tāpat uz planētu tika atvests Jēzus Kristus, ko Van Tasels apraksta kā “šurp jau grūtas, atsūtītas citplanētietes” Marijas dēlu, kam bija “jāparāda cilvēkiem pareizu dzīves veidu”.

Neskatoties uz to, ak Džordžs Van Tasels bija visai šaubīga persona, FIB bija ļoti ieinteresēta viņā un viņa paziņojumiem par NLO, svēto Bībeli, Noasa šķirstu un kristietības rašanos. Par pierādījumu kalpo viņa lieta FIB, kas ir apmēram 400 lapaspušu bieza un vākta 15 gadus. Šīs lietas kopijas ir arī CIP un Nacionālās drošības pārvaldei. Kā var spriest, pašlaik, tas ir pirmais dokumentētais gadījums, kad amerikāņu izlūkošanas orgāni interesējās par kāda runām par to, ka Noasa šķirsts kaut kādā veidā ir bijis saistīts ar seniem citplanētiešiem, kas apmeklējuši Zemi pirms tūkstošiem gadu. Taču tā nepalika vienīgā reize.

Vikipēdijas raksts par Van Taselu:

http://en.wikipedia.org/wiki/George_Van_Tassel

Van Tasela mājas lapa:

http://www.georgevantassel.com/

Citplanētiešu mājas lapa:

http://www.galacticfederationoflight.info/george-van-tassel.html

Filma:

http://giantrockthemovie.com/