Asiņainā Bannija: Pirmās asinis. Bloody Bunny, the first blood

Asiņains taizemiešu anime seriāls, 2016. gads. Stāsta prototips ir taizemiešu maskots, kas atdzīvojas, lai kļūtu par slepkavu un glābtu savu mazo māsiņu. Žanrs tomēr esot - komēdija. Ir vairākas īsfilmas un seriāli par šo varoni, kas veidoti dažādās valstīs.

Nosaukumā minētā režisori: Jinanavin Veerapatra, Chalermphol Wattanawongtrakool.

Asiņainā Bannija ir ar nazi apbruņots trusis-lelle ar mazas meitenes mīļu dvēslīti, kura ceļo apkārt pa drūmu pasauli, lai atrastu un iznīcinātu savus radītājus un atgrieztu sev cilvēka ķermeni, ceļā viņai nākas iznīcināt daudzus monstrus un minionus (citus, ne tos).

Asiņainās Bannijas stāsts iesākas pirms miljoniem gadu, kad viņa bija cilvēku dievs... tā tomēr nav taisnība.

Viņas patiesais stāsts sākas 20XX. gadā. Pasaule tagad pieder rotaļu lellēm, cilvēce ir paverdzināta un sātaniska leļļu organizācija pārvērš cilvēkus dzīvās lellēs.

Meitene sarkaniem matiem cenšas izbēgt no leļļu fabrikas ar mazu lellīti, kas īstenībā ir viņas māsiņa Mumu. Meitene jau ir pie izejas, kad metāliski žokļi sagrābj viņu, izšķir no māsas un iemet asmeņu pilnā krāsnī. Liekas, ka viņa ies bojā, tāču viņas dvēsele iemiesojas truša lellē.

Atmodusies kā truša lelle, meitene visu atceras un atkal cenšas atrast Mumu. Viņai nākas nogalēt daudzus galvaskausa minionus, līdz viņa pirmo reizi tiekas ar Tumšajiem Bosiem. Šajā grupā ir četri līderi: melna plīša lelle Tumšais Trusis; liels brūnais lācis ar veseri, ko izmanto kā ieroci, Nopietnais Kuma; Bai-Bai Kaķenīte, kura izskatās ļoti nevainīga kaķene-viesmīle, kas atgādina kādu citu kaķi;  un metālisks, no asmeņiem satāvošs karuseļa zirgs Skuvasmeņu Mane. Tumšais Trusis jau gatavojas nogalināt banniju, kad baram garām aizjoņo kāds milzīgs dzīvnieks, juceklī māsām izdodas aizlaisties.

Nākamā rīta BB uzmostas un redz, ka viņas brūces, ko viņai atstājis Tumšais Trusis, ir pārsietas. Tad viņai liekas, ka kāda noslēpumaina figūra cenšas izcept Mumu. Viņa tūlīt steidzas palīgā. Pēc īsas cīņas BB ir pieveikta, taču uzvarētājs izrādās kunfu meistars Sliņķa Lelle, kurš nemaz necep Mumu, bet taisa viņai karstu vannu. Viņš noteikti rosina māsām palikt pie viņa, pabaro viņas un tā kopā ar Sliņķa Lelli viņa sāk savu ceļojumu, pie viena mācoties Zobenu Ceļu, lai spētu pieveikt Tumšos Bosus.

http://hero.wikia.com/wiki/Bloody_Bunny

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/24793/Bloody_Bunny

Visas epizodes.

https://www.youtube.com/watch?v=B5_aRsGiHwo