Antimaģiskās akadēmijas 35. nodaļa. AntiMagic Academy 35th Test Platoon

Tā kā visi anime, par kuriem rakstīju, kur ir maģija, ir veidoti no maģijas lietotāju pozīcijām, tad vajag jau iepazīt ko citu, tāpēc - te ir stāsts no pretējām pozīcijām - te raganas un burvji ir tie ļaunie.

Japāņu vieglo romānu sērija "Tai-Madō Gakuen 35 Shiken Shōtai", ko sarakstījis Tōki Yanagimi un ilustrējis Kippu, tiek publicēta kopš 2012. gada. No 2012. līdz 2014. gadam tiek publicēta arī mangu sērija ar Sutarō Hanao zīmējumiem.

2015. gadā iznāk arī minētais anime seriāls, kas satāv no 12 sērijām. Režisors Tomoyuki Kawamura.

Pastāv Antimaģijas akadēmija, kur mācās nākamie inkvizitori. Labākie audzēkņi par tādiem var kļūt vēl mācību laikā, taču ir arī galīgu neveiksminieku nodaļa, kuras dalībniekiem ir jācenšas pierādīt sevi reālā cīņā pret ļaunajiem burvjiem. Citādi viņiem par inkvizitoriem nekļūt.

Vienības dalībnieki ir Takeru Kusanagi - vienības komandieris un galvenais varonis. Viņam ir nopietnas prasmes cīņā ar zobenu, taču totāli neveicas ar stratēģiju. Viņam ļoti vajag izkalpoties, lai iegūtu labi apmaksātu darbu, jo viņa vecāki ir bankrotējuši. Vienības snaipere ir Usagi Saionji, jaunākā dalībniece, kura ne visai labi māk šaut. Ikaruga Suginami nodarbojas ar koordināciju, bet seriāla sākumā vienībai pret pašas gribu pievieno bijušo inkvizitori Ōka Ōtori, viņa pazemināta amatā, jo kāda uzdevuma laikā ir nogalinājusi cilvēku, vēl viņai nepatīk strādāt komandā. Tomēr - neko nepadarīsi. Pirmais viņu kopējais uzdevums kā parasti beidzas greizi. Ir arī klišejiskie japāņu jociņi, vardarbība un citas lietas, par ko varētu domāt, ka seriālam mierīgi reitings var būt 18+.

Tādu informāciju pasmēlos Vikipēdijā. Krievu valodā seriālu var skatīties YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=LWuRRlRdnm8

Anime oficiālā mājaslapa.

http://35shoutai.jp/

Fanu lapa.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/manga.php?id=17290