Anime un manga nav tikai anime un manga

Kā jau visā kino, TV un video industrijā, bez filmām šodien neiztiek arī ar līdzprodukciju, fanu vēlmju apmierināšanai. Pastāstīšu par dažiem produktiem, kas nāk līdzi pašai filmu produkcijai. Protams, par figūriņām, gultas veļu, posteriem, krūzītēm un paliktnīšiem, kā arī citām visiem zināmām lietām, varētu arī nestāstīt. Tās jau zina visi. Taču tiem, kas ar to visu nodarbojas un ir vēlēšanās gūt peļņu, izdomas netrūkst.

Brilles. Ja redzēti daudzi anime, tad saproti, ka parasti visi tēli, kas valkā brilles, valkā tieši tāda tipa brilles. rodas jautājums, kāpēc? Man liekas, ka atbilde ir tāda, ka šādas brilles labāk neaizsedz acis, kam ir visai liela nozīme emociju parādīšanā.

https://akibatan.com/2012/05/akemi-homura-magane/

Ko jūs teiksiet par dakšiņu un karoti zobena Ekskalibura formā? Skaidrs, ka īstam fanam būs ļoti patīkami ēst ar tādiem galda piederumiem. Nopērkot vairākus, ļaut arī ciemiņiem izbaudīt to.

https://akibatan.com/2018/03/own-saber-excalibur-as-fate-stay-night-heaven-feel-anime-utensils/

Kāpēc jāapmierinās ar karotīti zobena formā, ja var iegādāties pašu zobenu? Turklāt tādu, kas tumsā spīd. Cena jau tādam daudz lielāka, bet vai tad zvērinātu fanu tas atturēs?

https://akibatan.com/2017/10/excalibur-replica-from-fate-glows-golden-in-the-dark-pre-orders-open/

Tālāk - klasiskas formas modinātājpulkstenis ar varones bildi. Katru rītu, kad tas tevi modina, pirmais, ko redzi, ir viņas tēls. Skaisti, vai ne? No seriāla "Maģiskā meitene Madoka Medžika".

https://akibatan.com/2012/02/homura-alarm-clock-auction-for-112000-yen/

Nav šaubu, ka Helovīns ir visīstākais laiks, lai iegādātos tērpus, kādos tērpties, un visāda veida citus aksesuārus, ieskaitot klasiskās krūzītes, atslēgu piekariņus un daudz ko citu, lai sarīkotu īstu Helovīna ballīti.

https://akibatan.com/2017/10/detective-conan-franchise-teams-up-with-shibuya-109-for-a-halloween-mystery-campaign/

Kāpēc nevalkāt pavisam dīvainu T-krekliņu, kas atgādina peldēšanas kostīmu? Mangas "Keijo!!!!!!!!" sērija, kas stāsta par dīvainu spēli. Dalībnieki atrodas uz peldošas platformas, viņu uzdevums, cīņā visi pret visiem iegrūst pretiniekus ūdenī, līdz paliek uzvarētājs.

https://akibatan.com/2016/12/get-keijo-swimsuit-t-shirts-to-comiket/

Kas var būt jaukāks, kā nofotogrāfēties ar savu iemīļoto anime varoni? Lūk, iekārta, kas automātiski uz tava foto ievieto arī tavu varoni. Nemaz nav jāmeklē kartona tēlus, kas kino pazudīs, kad filmu beigs rādīt, bet TV seriāliem varbūt tādu nemaz nav.

https://akibatan.com/2013/01/lets-you-photograph-with-madoka-characters/

Ko jūs teiktu par slavenās franšīzes "Evangeloions" radio antenu uz jūsu mašīnas? Uzreiz būs redzams, ka brauc Zemeslodes glābējs!

https://akibatan.com/2015/01/evangelion-unit-01-car-radio-antenna/

Ja jūs kautrējaties iegādāties kaut ko ļoti līdzīgu slavenākajam vokaloīdam Hatsune Miku, jums piedāvā lācīti Tediju Miku krāsās un pat ar zīmotnēm.

https://akibatan.com/2015/03/miku-teddy-bear/

Savukārt 1. aprīļa joku dienā jūs varat kļūt daudz tuvāk divām moe varonēm - apakšbiksītes ar viņu portretiem uz, atvainojos, dibena.

https://akibatan.com/2013/04/akibatan-moe-mascot-pantsu/