AKB 0048

21. gadsimta sākumā (?) Pasaules karš sasniedz savu apogeju un jaunu tehnoloģiju līmeni, pateicoties starpplanētu kosmiskajiem ceļojumiem. Apkārtējā vide ir tā cietusi, ka cilvēcei nākas pamest Zemi un jāapmetas uz citām planētām. Tā no nulles sākas jauns Zvaigžņu kalendārs.

Izklaides un dziesmas tiek stingri kontrolētas un rezultātā uz dažām planētām izklaides masu pasākumi tiek aizliegti, it kā tautas prasību dēļ. Taču pop-elku grupa pati, uzņemoties risku, sarīko uzstāšanos, ko vietējā policija tik tikko neatceļ. Viss par godu pagātnes slavenajai «АКB48». Tagadējai elku grupai, kas ir slavena visā Galaktikā, nosaukums ir — «АКB0048».

Katrus dažus gadus «АКB» atlasa pratendentes, kas varēs iemantot vienu no slavenākajiem vārdiem grupā. meitenes no dažādām planētām, tajā skaitā arī no tādām, kur kas līdzīgs ir aizliegts, piedalās šados pārbaudījumos, lai kļūtu par elkiem un pievienotos grupai. Taču tas nemaz nav tik viegli, kā varētu likties...

Seriāls sākas ar stāstu par trīs meitenēm, kuras ir slepus skatījušās daļu no minētā koncerta, un mēģina realizēt savu sapni, doties uz noklausīšanos...

Ar krievu valodas subtitriem. Zināmu iemeslu dēļ - grūti atrast bija. Režisors Kavamori Sjodzi. 2012., 2013. gads. Bērniem līdz 14 gadiem.

http://www.animespirit.ru/anime/rs/series-rus/7613-akb0048-akb0048.html?ddexp4attempt=1

http://www.animespirit.ru/anime/rs/series-rus/7613-akb0048-akb0048.html

Seriâls sastâv no:

#1 AKB0048 - TV (13 ep.), cikla sâkums, 2012

#2 AKB0048 Next Stage - TV (>12 ep.), turpinâjums, 2013

Cits apraksts.

Pēc kārtējā pasaules kara cilvēce ir zaudējuši dzimto planētu un izrādās izkaisīta kosmosā. Vairums koloniju ir tikai izejvielu ražotājas, to iedzīvotājiem caurām diennaktīm ir jāstrādā jauno dzīves saimnieku labā. Lai strādnieki neko citu nezinātu, vairums Galaktiskās Alianses planētās ir pieņemts drakoniskais "Izklaidēšanās aizlieguma" likums. Nedrīkst pulcēties kopā, dziedāt, dejot, vispār - publiski priecāties. Pārkāpējus soda gan policija, gan armija. Taču visa Galaktika pazīst šovbiznesa partizānus, mīlestības teroristus, brīnišķīgos karotājus ar skumjām un bēdām - meiteņu pagrīdes grupu AKB0048, kas cēlusies no leģendārās XXI gadsimta popgrupas!

Jaunās kustības augšgalā - labākās mākslinieces, kas pieņēmušas "tās pašas" elku gupas AKB48 dalībnieču vārdus, kopā ar viņām - producenti un praktikanti, tālāk - mācekles, kuras ierodas no visurienes. Protams, ka grupai ir varens militāri-tehnisks aizsegs. Katrs koncerts aizliegtajās pasaulēs pārvēršas par militāru operāciju. Vispār jau Orine, Juka un Nagisa - parastas meitenes no kalnraču planētas - tādus sīkumus nezina, taču tik un tā, pirmajā izdevīgajā gadījumā pievienojas AKB, jo arī vēlas dziedāt un ar mūziku cīnīties ar tiem, kuri ir pakļāvuši cilvēci. Spēks ir patiesībā, bet patiesība ir tā, kas skumjas un grūtsirdība ir - nāves grēks!

Vikipēdijas lapa.

 https://en.wikipedia.org/wiki/AKB0048

fanu lapa.

 https://myanimelist.net/anime/12149/AKB0048

Viki lapa.

https://akb0048.fandom.com/wiki/AKB0048_Wiki

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=13805

Anime planēta.

https://www.anime-planet.com/anime/akb0048

Kritisks apskats.

https://socialanigirlrambles.wordpress.com/2018/03/03/akb0048-is-a-good-anime-symbolising-the-worst-elements-of-idol-culture/