5 meiteņu tipi anime

Meiteņu tipi dažādos anime seriālos

1) Cundere. Meitenes, kurām labāk nepieskārties, visas savas emocijas viņas glabā slēpti no citiem, aizsedzoties ar viltus dusmām vai pat naidu. Tāda meitene tev viegli dos pļauku un tu pat tad viegli tiksi laukā. Cundere var tevi sākumā nicināt un just naidu, vai arī vienkārši neievērot, lai ko tu arī justu. Taču, ja tu kļūsi pietiekami vīrišķīgs, tad, pārtverot iniciatīvu, tu jutīsi viņas samulsumu. Samulsusī un savas īstās jūtas atklājusi cundere ir pietiekoši laba, lai nodibinātu ar viņu attiecības. Ir arī tādi meiteņu tipi, kā cuncun un deredere. Kas nesaskaras, taču skatīties anime ir patīkami vērot, ka cundere emocijās lekā starp šiem tipāžiem. Pazīstamākās cundere ir Rina Tosaki no "Fate/ stay night" un Kurisu Makise no "Stains; Gate". Ja no cunderes tu vari dabūt dažu labu sitienu vai "mīļus vārdus"...

2) ... tad cita tipa varone mierīgi var ielavīties tavā mājā, kad viņai iegribas. Un nožņaugt tevi par to, ka tu esi nejauši ievietojis "laiku" zem kādas citas meitenes foto. Jandere ir īpašnieces, ļoti egoistiskas. Attiecībās viņas ir gatavas saspert gabalos visu, kas var kaitēt jūsu attiecībām. Kādam tas var likties mīļi, bet kādam tas var arī apnikt. Jandere ir psihiski nelīdzsvarotas, tikt no šādām attiecībām vaļā, neatrodot nazi ribās, ir grūti. Populārākā jandere ir Juno Gasaja no "Mirai Nikki" ("Nākotnes dienasgrāmatas"). Viņas neatlaidību varētu apskaust pat puiši, taču nolaupīt savu puisi un slēpties ar viņu pagrabā - tas jau ir par daudz. Tā nav labākā ideja.

3) Kam pieder šis mīļais purniņš, kur skaistu čolku papildina apsejs uz kreisās acs. Tā taču ir Misaki Meja no  "Another" ("Cita"). Šādu tipāžu var saukt par kudere. Ļoti klusi radījumi, mīl vientulību, kur var palasīt kādu grāmatu. Kur var iegrimt savā pasaulē. Kudere ir klusa un apātiska. Nevajag uzreiz iepazīstināt viņu ar saviem draugiem, sākumā pietiek ar to, ka jūs beidzot esat turējuši viens otru pie rokas. Tā kā kuderes ir ļoti noslēgtas, atrast ceļu pie meitenes sirds ir ļoti grūti. Viņa arī pati grūti orientējas savās jūtās. Censties tomēr vajag, jo kudere tur visas savas jūtas iekšpusē. Turklāt viņas ir pārgaidījušās kādu puisi, kas viņas "atvērs", lai kļūtu par ideālo otro pusīti.

4) Nākošā tipāža laikam ir tieši pretēja kudere. Neramdināmi dzīvespriecīga, enerģiska meitene - gatava tevi apskaut tik ilgi, kamēr tu nenosmaksi. Šie vārdi ideāli apraksta tādu tipāžu, kā genki. Tādas meitenes, kā likums reti krīt izmisumā un, kā likums, bieži ir sastopamas harēma anime un skolas komēdijās. Tikai uz priekšu un uz priekšu, anime ir populāras, gan meitenes genki, gan puiši genki. Puišu zināmākais piemērs būtu Naruto Uzutaki, no tāda paša anime "Naruto". Tomēr, tā kā runa ir par meitenēm, tad šoreiz nepievērsim viņam uzmanību. No genki meitenēm var minēt meiteni Kofuku no seriāla "Noragami" ("Dievs bez pajumtes") un Akva no "KonoSuba". Ejam tālāk, citādi Akvas uzmācība jau sāk kaitināt.

5) Nākošais tipāžs ir meitenes, kurām sārtums uz vaigiem parādās biežāk, nekā Naruto. Starp citu, varone, par kuru gribu pastāstīt ir no tā paša "Naruto" - Hinata Hjuga. Varbūt jau esi sapratis, ka runa ir par dandere - neparasti kautrīgām meitenēm. Ja tu paskatīsies uz viņu, viņa visdrīzāk aizbēgs uz mājām, lai paraudātu zem spilvena. Dandere kaut kur līdzinās jandere, taču viņām nav tas iedzimtais niknums. Savas otrās pusītes dēļ viņas nesāks nogalināt, taču jūtas pret to būs ilgas, taču viņas nekad neatzīsies pirmās. Ja citas kaut ko nedara sava lepnuma dēļ, tad dandere to nedara savas kautrības dēļ. Iespējams, ka tas ir mīļākais un nekaitīgākais meiteņu tips, bailīgas kā kalnu dambrieži.

Tā, nu es esmu pārskaitījis pašus populārākos meiteņu tipus, ko var sastapt anime. Protams, ka eksistē vesels bars atvasinājumu un tipāžu, kas krustojas. Gadās, ka varone anime nepieder nevienam no nosauktajiem tipiem. Šajā sarakstā nav iekļuvis tāds tips kā eronna, kas visvairāk sastopams harēma anime vai etča. Šāda tipa meitenes parasti ir skolotājas, medmāsas vai sekretāres. Te nav iekļuvušas arī visai zināmās bisjodzjo, kas manuprāt nav cienīgas ieņemt vietu pie raksturīgākajiem. Tās ievieto sižetā galvenokārt tādēļ, lai filma būtu krāsaināka vai atmosfēras radīšanai, kādas traģiskākas nots ienešanai. Kā piemērs var būt Širlija Feneta no "Code Geass". Arī mahosjodzjo nebija ievietotas topā.  Meitenes-burves tik bieži nemaz nav sastopamas un labus taitlus var skaitīt uz pirkstiem. Ja vien tu neesi galvenais varonis anime "Parazīts".  (Autors Makss).

https://www.youtube.com/watch?v=plS0HIabXYw