23% iedzīvotāju pārliecināti, ka tuvojas ledus laikmets

Diena.lv
Sestdiena, 22. janvāris (2011)

Lai arī 32% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka šīs ziemas sniegs un laika apstākļi ir pilnīgi normāli un raksturīgi Latvijas ziemai, 62% aptaujāto domā, ka mūsu valsts uzņēmumi nekad neiemācīsies sagatavoties laika apstākļu radīto seku novēršanai. Tā liecina P.R.A.E. Sabiedrisko attiecību uzņēmuma veiktās interneta aptaujas rezultāti.

 

 

Vairāk nekā trešā daļa iedzīvotāju uzskata, ka šīs ziemas sniegs un apstākļi vairāk ir globālās sasilšanas sekas, savukārt 23% aptaujāto ir pārliecināti, ka lielais nokrišņu daudzums apstiprina teoriju par ledus laikmeta tuvošanos.

6% aptaujāto bagātīgais nokrišņu daudzums vedina domāt, ka tuvojas pasaules gals.

Uz jautājumu, vai iedzīvotāji domā, ka šī gada pieredze liks galvaspilsētai labāk sagatavoties nākamajai sniega sezonai, vairāk nekā puse aptaujāto pauduši viedokli, ka lietus un sniegs mūsu valstī vienmēr tiek uztverti kā neparedzama dabas stihija, bet katrs desmitais respondents minējis, ka citus gadus tomēr ir bijis trakāk. 11% iedzīvotāju ir pārliecināti, ka kārtību Rīgas ielās varētu nodrošināt pietiekamā daudzumā atvēlēts finansējums, taču gandrīz trešdaļa aptaujāto ar kārtību pilsētas ielās ir apmierināti un uzskata, ka problēma ir pašu iedzīvotāju domāšanā un uztverē.

http://diena.lv/lat/politics/hot/23-iedzivotaju-parliecinati-ka-tuvojas-ledus-laikmets