18 dere veidi anime

Kaut kur jau agrāk daži ir aplūkoti, taču tik daudz, laikam, nekur.

1. veids Deredere. Burtiskā tulkojumā tas nozīmē - "neprātīgi iemīlējies". Tas gan nav tas, ko jūs varat domāt, vienkārši šie simpātiskie tēli ir draudzīgi ar visiem. Vienmēr ssmaida.

2. veids ir Tsundere. Tsun nozīmē kaut kas pretējs. Tas pašlaik ir pats populārākais tips anime. Savas jūtas pret mīļoto viņi slēpj, uzvedoties pretīgi. Tas ir kā vecā parunā "Sit, tātad mīl".

3. veids ir Boodere. "Boo" nozīme na skaidra, "izsvilpt"? Līdzīgi "cundere", taču viņiem pēc saviem izlēcēniem paliek šausmīgi kauns.

4. veids ir Kuudere. "Kuu" nozīmē "vēss". Ir aukstasinīgi un vēsi attiecībās prat citiem varoņiem. Taču iekšienē ir ļoti gādīgi un var atklāt savas jūtas. Parasti ir ļoti gudri, ja nav slinki.

5. veids ir Darudere. "Daru" tulko kā "tāls". Tādi personāži uzvedas attālināti no citiem. Līdzīgi iepriekšējiem, taču neatklājas tiem, kuri viņiem patīk. Tā viņiem patīk.

6. veids ir Dandere. "Dan" ir saīsinājums no vārda "klusēšana". Viņi atgādina iepriekšējo tipu, taču vēlas komunicēties. Neatklājas tikai sava kautrīguma dēļ.

7. veids ir Hajidere. "Hadži" tulkojumā nozīmē "kauns". Viņi ir daudz kautrīgāki par iepriekšējo tipu. Viņi vispār nav spējīgi atklāties. No mīļotā bēg pēc iespējas tālāk vai pat var zaudēt samaņu.

8. veids ir Utsudere. "Utsu" var tulkot kā "triecienu". To parasti dod liktenis. Dažādi pārdzīvojumi: mājās, skolā. Taču mīļotā dēļ viņi var atklāties.

9. veids ir Hinedere. "Hine" ir no vārda "izvirtulis". Bieži ir izlutināti bērni, taču ne vienmēr. Pasauli redz no negatīvās puses, attieksme pret citiem ir sarkastiska. Taču mīļotais cilvēks spēj viņus mainīt.

10. veids ir Sadodere. "Sado" ir saīsinājums no "sadista". Baigi personāži, kuriem patīk psiholoģiski manipulēt ar mīļoto vai tiem, kuri tam var traucēt.

11. veids ir Yandere. "Yan" ir saīsinājums no "psihiski slims". Viņus raksturo nenormāla uzvedība, kaut no pirmā skata tie var likties normāli. Viņu neprāts parādās tikai tad, kad tas skar attiecības ar mīļoto. Greizsirdības dēļ kādu nogalināt, viņiem ir nieks.

12. veids ir Kanedere. "Kane"nozīmē "zelts". Viņi ir pieaugušāki par saviem gadiem. Plāno savu dzīvi uz priekšu. Mīlestībā viņus interesē tikai tie, kuri sociālā plānā ir vismaz viņu līmenī vai ir pierādījuši savu vērtību.

13. veids. Himedere. "Hime" nozīmē "princesi". Šis tips attiecas tikai uz meitenēm. Varones grib, lai mīļotais izturētos pret viņām tikai, kā pret princesēm. Pašām viņām nebija jābūt ar aristokrātisku izcelsmi.

14. veids ir Oujidere. "Oudži" nozīmē "princis" un tā ir iepriekšējā veida vīriešu versija. Te ir viss tas pats, tikai otrādi.

15. veids ir Kamidere. "Kami" tulko kā "dievs". Cilvēki ar dieva kompleksu vēlas, lai visi, īpaši mīļotais, izturas pret viņu ar lielu cieņu. Viņi vienmēr cenšas izcelt savus plusus, ir pārliecināti par sevi. Parasti runā, ko domā.

16. veids ir Undere. "Un" japāniski nozīmē "jā". Arī varoņi gandrīz vienmēr saka "jā". Ir gatavi praktiski uz visu, lai mīļotais cilvēks būtu laimīgs. Var uzskatīt par attiecību labprātīgiem vergiem.

17. veids ir Mayadere. Autors nezina, ko vārds nozīmē, taču tā parasti sauc bijušos antagonistus, kas pārgājuši labo pusē. Iemīlas kādā, bet parasti saglabājas zināma nepatika pret galveno varoni-varoņiem. Nav skaidri zināms, kā viņi uzvedīsies.

18. veids ir Nyandere. "Nyan" it kā netulkojams. Taču skaidrs, ka šiem personāžiem ir kaut kas no kaķiem. Vai nu viņi ir kā traki us kaķiem, vai arī ir cilvēku un kaķu hibrīdi. Vispār, kaķi anime ir visai bieži sastopami.

Autors Vasīlijs Makovičuks.

https://www.youtube.com/watch?v=kE3rY5zzMm4

Visi personību tipi anime (būs jāiztulko). Pēc rakstura un zināšanām. Triloģijas 2. daļa.

https://www.youtube.com/watch?v=0lbD5zpCxww

Personību tipi pēc izskata (būs jāiztulko). 3. daļa.  Tas citu reizi.

https://www.youtube.com/watch?v=ZzQAA-f1FIU